Greitos nuorodos: NT Paslaugos

Straipsniai

geoterminio-grezinio-irengimas-ir-gylis

 Geoterminių gręžinių įrengimą pradedame nuo gręžinio projekto ir baigiame šilumos siurblio pajungimu. 

terasu-balkonu-betoniniu-laiptu-padengimas

Vienas iš patogiausių ir patikimų būdų suremontuoti, iš naujo padengti terasą, balkoną, betoninius lauko laiptus - tai padengimas epoksidine besiūle danga.

koks-saules-kolektorius-geresnis-plokscias-ar-vaku

  Karštam vandeniui paruošti,šildymui palaikyti,pašildyti baseinų vandenį  naudojami  2-jų tipų saulės kolektoriai: plokštieji arba vakuminiai.

pries-irengiant-gyvenamojo-namo-pamatus

Kam reikalingi inžineriniai geologiniai tyrimai?
Dažnai būsimiems naujakuriams iškyla klausimas - ar reikia atlikti inžinerinius geologinius tyrimus (IGT) prieš statant individualų gyvenamąjį namą? Atsakydami į šį klausimą projektuotojai ir statybininkai dažnai nebūna visiškai objektyvūs, todėl užsakovui klaustukų nesumažėja.

renkantis-namu-sildymo-buda

Renkantis pastato šildymo būdą reikia atkreipti dėmesį į tris pagrindinius veiksnius: kaina, patikimumas, ekologija.

Kaip papildomi veiksniai yra sistemos aptarnavimo patogumas, komfortas, estetika ir t. t.
Išvardinti trys pagrindiniai veiksniai yra tarpusavyje tampriai susiję. Tarkime jei kuro kaina yra priimtina, maža, tada tikėtina kad ekologija ar patikimumas bus nepasiekiami

tvirtu-pamatu-irengimas

Namas remiasi ne į pamatus, o į gruntą po pamatu. Kuo silpnesnis  gruntas  tuo didesnė tikimybė, kad pamatas sės. Todėl svarbiausia yra pagrindas  po pamatais.

pirma-karta-lietuvoje-biuru-pastatu-kompleksas-bus

Pirmą kartą Lietuvoje šiuolaikiško verslo centro šildymui bus panaudota geoterminė energija. „Žalioji“ šildymo sistema veiks viename moderniausių ir didžiausių biuro pastatų projektų „Quadrum“, kuris įžengė į svarbiausiąjį statybų etapą.

namas-rekordininkas

Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos duomenimis, šalies namas rekordininkas, kurio gyventojai už kovo mėnesio šildymą mokėjo mažiausiai, yra Tauragės daugiabutis Dainavos g. 5. Ne tik sostinės, bet ir kitų Tauragės miesto daugiabučių gyventojai šiam namui tegali pavydėti. Daugumos namo butų šildymas už kovą neatsiėjo nė 50 litų, o kai kurie standartinių dviejų kambarių butų gyventojai mokėjo vos 27 litus.

islaidas-sildymui-sumazejo-apie-tris-kartus

Geoterminis šildymas puikiai pasiteisina ne tik vienbučiuose privačiuose namuose. Daugiabučiuose įrengti NIBE šilumos siurbliai išlaidas šildymui bei karšto vandens ruošimui sumažino apie tris kartus. Pakeitę buvusį šilumos tiekėją NIBE šilumos siurbliais daugiabučių Alytuje, Paneriuose, Elektrėnų rajono savivaldybėje gyventojai už šildymą, karšto vandens ruošimą, karšto vandens cirkuliaciją („gyvatuko mokestis") moka ženkliai mažiau.

apie-netiesiogine-elektromobiliu-tarsa

Po JAV Industrinės ekologijos žurnalo atliktos analizės paaiškėjo skaičiai, pagal kuriuos galima palyginti elektromobilių ir įprastų automobilių draugiškumą gamtai.

1 2>>>


Deprecated: Function ereg() is deprecated in /var/www/vhosts/ntsfera.lt/httpdocs/lib/ef/ShowBanners.class.php on line 226

Lt