Greitos nuorodos: NT Paslaugos

Straipsniai

aktyvine-zaibosaug
Aktyvinė žaibosauga

 Pastaruoju metu darosi populiari aktyvinė žaibosauga ir dauguma įmonių primygtinai ją siūlo. Mes atsargiai žiūrime į šią priemonę ir patariame neskubėkit jos rinktis. Šios rūšies žaibosauga išskirtinis momentas yra tas, kad tai – aktyvi  apsauga, ji turi būti ypač atsakingai sumontuota ir nuolat prižiūrima

Griežtai draudžiama žaibo nuleidimo laidininkus slėpti po stogo danga ar po išorine apdaila. Nėra tokių izoliuojančių medžiagų, kurios atlaikytų žaibo įtampą. Jei į įprastinę žaibosaugą žaibas gali ir netrenkti, tai į aktyvinę žaibosaugą, anksčiau ar vėliau jis tikrai trenks. Be to 95% tokias paslaugas teikiančių įmonių net nežino, kad į aktyvinės žaibosaugos komplektaciją yra privalomas žaibų skaitiklis, kad pataikius žaibui elektronika gali sugesti.

Mūsų įmonėje gausite išsamią konsultaciją, patarsime kokį žaibosaugos tipą pasirinkti, suprojektuosime bei parodysime kaip atrodys objektas su žaibosaugos elementais. Įmonės meistrai greitai ir kokybiškai viską sumontuos ir įformins pagal galiojančius standartus.

Suteikiame garantiją. Garantijos laikas priklauso nuo žaibosaugos apsaugos klasės ir objekto pavojingumo (iki 10m). Parenkame, montuojame ir prižiūrime įžemintuvus (įžeminimo kontūrus) atliekame jų tikrinimą, vertinimą ir atstatymą bei perimame jų priežiūrą. Naujai sumontuotiems, arba atstatytiems įžemintuvams išrašome pasus, suteikiame garantiją (atskirais atvejais iki 50 metų).

Kiekvienas objektas individualus. Nuo pasirinktos žaibosaugos tipo, atliekamų darbų kiekio, naudojamų medžiagų rūšies priklauso ir kaina.

                                                                                                                                  UAB „Aldroma“ – aukščiausia kokybė.
                                                                                                                                  Techninė informacija, konsultacijos
                                                                                                                                                    8 614 602 73,
                                                                                                                                              www.zaibosauga.comDeprecated: Function ereg() is deprecated in /var/www/vhosts/ntsfera.lt/httpdocs/lib/ef/ShowBanners.class.php on line 226

Lt